Welkom bij De Fôlefinne

2021-2022

  • Bianca Dolman
    Directeur
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Debby Voerman
    Adjunct-directeur
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Groep 1-2
    Locatie
    2e Hogenbanweg 111
  • Merel van de Water
    Intern begeleider 1-2
    Aanwezig: ma/wo/do
  • Frieda Veltman
    Bouwcoördinator
    groep 1-2
  • Shara Jansen
    Leerkracht groep 1/2a
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Frieda Veltman
    Leerkracht groep 1/2b
    Aanwezig: ma/di/wo/do (oneven weken)/vr
  • Lieke Evers
    Leerkracht 1/2b
    Aanwezig: do (even weken)
  • Anne Schaafsma
    Leerkracht groep 1/2c
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Lieke Evers
    Leerkracht groep 1/2d
    Aanwezig: ma
  • Resi Admiraal
    Leerkracht groep 1/2d
    Aanwezig: di/wo/do/vr
  • Roeli Boers
    Leerkracht groep 1/2e
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Wieteke Izelaar
    Leerkracht groep 1/2f
    Aanwezig: ma/di/wo
  • Wendy van der Meer
    Leerkracht groep 1/2f
    Aanwezig: do/vr
  • Groep 3-4
    Locatie
    Baanweg 20
  • Zoë Lugthart
    Intern begeleider 3-4
    Aanwezig: di/wo/do
  • Lonneke van den Boer
    Bouwcoördinator
    groep 3-4
  • Lonneke van den Boer
    Leerkracht groep 3a
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Indy Barre
    Leerkracht groep 3b
    Aanwezig: ma/di/wo/vr
  • Edsai Kök
    Leerkracht groep 3b
    Aanwezig: do
  • Eva Parent
    Leerkracht groep 3c
    Aanwezig: ma/di
  • Corien de Vette
    Leerkracht groep 3c
    Aanwezig: wo/do/vr
  • Jill van Tricht
    Onderwijsassistent groep 3
    Aanwezig: ma/do/vr
  • Rutger Willemsen
    Leerkracht groep 4a
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Clara Aardoom
    Leerkracht groep 4b
    Zwangerschapsverlof
  • Wil Odijk-Kleisterlee
    Leerkracht groep 4b
    Aanwezig: ma/di/wo
  • Margot van Viersen
    Leerkracht groep 4b
    Aanwezig: do/vr
  • Michelle Holvast
    Leerkracht groep 4c
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Groep 5-6-7
    Locatie
    Pieter van Aschstraat 1
  • Céline Knol
    Intern begeleider 5-6-7
    Aanwezig: ma/di/do
  • Jony Marchouh-Bekker
    Bouwcoördinator
    groep 5-6-7
  • Nathalie Erkens
    Leerkracht groep 5a
    Aanwezig: ma/di/wo
  • Ilona Bruil
    Leerkracht groep 5a
    Aanwezig: do/vr
  • Jony Marchouh-Bekker
    Leerkracht groep 5b
    Aanwezig: ma/di/vr
  • Madelon van Bennekom
    Leerkracht groep 5b
    Aanwezig: wo/do
  • Rebecca Visser
    Onderwijsassistent groep 5-6
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Wesley Kloet
    Leerkracht groep 6a
    Aanwezig: ma/di/do/vr
  • Edsaï Kok
    Leerkracht groep 6a
    Aanwezig: wo
  • Heleen van Arkel
    Leerkracht groep 6b
    Aanwezig: ma/di/do/vr
  • Eva Parent
    Leerkracht groep 6b
    Aanwezig: wo
  • Niels van Hattem
    Leerkracht groep 7a
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Ingrid Raaphorst
    Leerkracht groep 7b
    Aanwezig: ma/di
  • Elise van der Voet
    Leerkracht groep 7b
    Aanwezig: wo/do/vr
  • Jullyen Saverimuthu
    Onderwijsassistent groep 7
    Aanwezig: ma/di/vr
  • Groep 8
    Locatie
    Baanweg 20
  • Mirjam Vreugdenhil
    Interim intern begeleider 8
    Aanwezig: ma/di
  • Marieke Klijnsmit
    Bouwcoördinator
    groep 8
  • Evelien Smeets
    Leerkracht groep 8a
    Aanwezig: ma
  • Chantal Boëtius
    Leerkracht groep 8a
    Aanwezig: di/wo/do/vr
  • Marieke Klijnsmit
    Leerkracht groep 8b
    Aanwezig: ma/di/wo/vr
  • Mitchell Waaijer
    Leerkracht groep 8b
    Aanwezig: do
  • Jordi Ensing
    Leerkracht groep 8c
    Aanwezig: ma/wo/do/vr
  • Evelien Smeets
    Leerkracht groep 8c
    Aanwezig: di
  • KlimOP-groep
    Locatie
    Pieter van Aschstraat 1
  • Daphne de Leeuw
    Coördinator KlimOP-groep
    Aanwezig: ma/di/do/vr
  • Georgette Heyliger
    Leerkracht en gedragsspecialist KlimOP-groep
    Aanwezig: di/wo/do
  • Lieke Evers
    Leerkracht KlimOP-groep
    Aanwezig: di/do (oneven weken)/vr
  • Anat Keller
    Leerkracht KlimOP-groep/Ondersteuning IB
    Aanwezig: ma/di/do/vr
  • Vakdocenten
  • Bart Cloeckaert
    Vakdocent bewegingsonderwijs
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Glenn Vertongen
    Vakdocent bewegingsonderwijs
    Aanwezig: di/wo/do/vr
  • Maaike van der Zanden
    Vakdocent bewegingsonderwijs
    Aanwezig: di/wo/vr
  • Giesela Schipper
    Vakdocent muziek
    groep 5-6
  • Jaap Schoneveld
    Vakdocent muziek
    groep 5-6
  • Anneke van Es
    Vakdocent muziek
    groep 7
  • Ilse Roskam
    Vakdocent muziek
    groep 7-8
  • Caty Palmen
    Vakdocent theater
    groep 8
  • Karola Pol
    Vakdocent verkeer
    School op Seef
  • Onderwijsondersteunend personeel
  • Edsaï Kok
    Algeheel vervanger
    groep 1 t/m 8
  • Frans-Jan van Kessel
    Coördinator nieuwbouw
    Aanwezig: ma/di/wo/do
  • Naïma ait Haddou
    Medewerker ouderbetrokkenheid
    Aanwezig: di/wo/do/vr
  • Paul van Gulick
    Conciërge
    Aanwezig: ma t/m vr
  • Sophia Verhulst
    Medewerkster balie
    Aanwezig: di/do/vr
  • Daphne de Leeuw
    Aandachtsfunctionaris
    Vertrouwenspersoon
  • Vrijwilligers
  • Jeany van den Berg
    Medewerkster balie
    Aanwezig: ma/wo
  • Cor van Huut
    Diverse conciërgetaken
    Leerkracht ondersteunende taken
  • Alberto Cárdenas Gárcia
    Diverse conciërgetaken
  • Fia Laro
    Leerkracht ondersteunende taken
    Aanwezig: di/do
  • Yvonne Riedijk
    Administratieve taken
    Aanwezig: ma
  • Samenwerkingspartners
  • Lisanne van Noort
    Jeugdverpleegkundige
    CJG
  • Dennis Besems
    Maatschappelijk werker SMWR
    Aanwezig: ma/wo(even)/vr (oneven)
  • Emiel van der Wouden
    Schoolcontactpersoon
    PPO Rotterdam
  • Suzanne Oevermans
    Schoolcontactpersoon
    PPO Rotterdam
  • Chantal de Lange
    Leefstijlcoach/Diëtiste
    Lekker Fit!
  • Sophieke Charité
    Kinderfysiotherapeut
    Charité en van Dekken
  • Brigit Berentsen
    Logopediste
    Aanwezig: wo
  • Wieneke Tom
    Logopediste
    Aanwezig: do
Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work